У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua
 1. Інформація щодо особливостей застосування антикорупційного законодавства в частині проведення спеціальної перевірки
 2. Інформація щодо перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про активи
 3. Інформація щодо отримання відомостей про юридичну особу з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

для інформування про факти корупції

 • Назва установи : Головне управління юстиції у Вінницькій області

 • Поштова адреса: вулиця Хмельницьке шосе, 7, місто Вінниця, 21036

 • Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • Номери телефонів: Приймальня начальника Головного управління юстиції у Вінницькій області  66-11-74

 • Заступник начальника Головного управління юстиції у Вінницькійобласті - 66-11-66

 • Заступник начальника Головного управління юстиції у Вінницькійобласті – 66-11-77

 • Начальник управління Державної виконавчої служби Головного управлінняюстиції у Вінницькій області 66-17-55

 • Відділ організаційного забезпечення, розгляду звернень громадян, документування та контролю 61-11-76

 • Відділ кадрової роботи та державної служби 66-02-67, 66-06-63

Посадові особи, яких можна повідомити
про вчинення корупційних правопорушень


Прізвище, ім’я та по батькові

Посада

Контактні
телефони

КРУГОЛЬ

Юрій Васильович

Начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

66-11-74

ВІННИЦЬКА

Тетяна Олександрівна

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

66-11-77

ЧОРНОБАЙ

Олександр Юрійович

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної  виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби

66-11-66

КОВАЛЬ 

Володимир Вікторович

Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

66-17-55

ЧУС

Інна Анатоліївна

Начальник відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області

66-01-67

 

  

Інформація про стан роботи (функціонування)

 

Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

 

Відділ  кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Вінницькій області повідомляє, що Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення працює безперебійно, запити на видачу витягів та інформаційних довідок опрацьовуються щодня.

 Одночасно повідомляємо, що запити з приводу надання відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення приймаються щодня (крім суботи та неділі) з 9.00 до 18.00 за  адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7., каб. 37.

 Витяги та Інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення видаються щодня (крім суботи та неділі) з 10.00 до 12.00 за  адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7, 1 поверх, каб.№107.

 

 

Начальник відділу кадрової роботи

та державної служби Головного

управління юстиції у Вінницькій області                                                     І.А. Чус

 

 

  

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру

осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Головне управління юстиції у Вінницькій області з приводу надання відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення інформує наступне.

Наказом Міністерства юстиції України від 11.01.2012 № 39/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2012 за №28/20341, затверджено Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення (далі Положення), яке визначає порядок формування та ведення з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, (далі Реєстр), а також надання відомостей з нього.

Реєстр – це електронна база даних, яка містить відомості про осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Відомості з Реєстру надаються у вигляді  Витягу з реєстру та Інформаційної довідки.

Витяг з Реєстру – це документ, який свідчить про внесення відомостей про особу до Реєстру або про відсутність відомостей про таку особу в Реєстрі.

Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головні управління юстиції в областях, містах Києві та Севастополі надають безоплатно Витяг з Реєстру  протягом семи робочих днів на підставі письмового Запиту про видачу Витягу з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення   (додаток 3 доПоложення), до якого додається ксерокопія паспорта особи, що перевіряється:

державних органів, органів місцевого самоврядування з метою проведення спеціальної перевірки відомостей про осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування;

правоохоронних органів - у разі необхідності отримання такої інформації в рамках кримінального або адміністративного провадження.

Відповідно до пункту 3.5. Положення пошук у Реєстрі здійснюється за такою сукупністю відомостей - прізвище, ім'я, по батькові (за наявності останнього), реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце народження та число, місяць, рік народження.

Витяг надається на бланках Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі в одному примірнику та скріплюється підписом керівника або його заступника відповідно до розподілу функціональних обов’язків відповідного управління юстиції.

 

Витяг з Реєстру надсилається поштою або отримується запитувачем (уповноваженою ним особою) особисто, про що робиться відповідний запис у журналі видачі витягів з Реєстру.

Крім того, Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012, затвердженоПорядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (далі Порядок).

Згідно Порядку, відповідний орган державної влади (державний орган) чи орган місцевого самоврядування не пізніше наступного робочого дня після одержання письмової Згоди від кандидата надсилає Запит, підготовлений кадрової службою,  про проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Запит підписується керівником відповідного органу державної влади (державного органу) чи органу місцевого самоврядування, а в разі його відсутності – особою, яка виконує його обов’язки, або заступником керівника цього органу відповідно до розподілу функціональних обов’язків. До Запиту додаються копії письмової Згоди кандидата на проведення спеціальної перевірки,  автобіографія, паспорт та інші документи, у яких містяться відомості, вимога щодо подання яких установлена законом.

Інформаційна довідка з Реєстру - це документ, який безоплатно надається за зверненням фізичної особи (уповноваженої нею особи) на отримання відомостей про себе з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення та свідчить про наявність або відсутність відомостей про таку особу в Реєстрі.

Інформаційна довідка надається Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі протягом п'яти робочих днів на письмовий запит фізичної особи (уповноваженої нею особи), в якому мають бути обов'язково вказані дані, необхідні для пошуку інформації відповідно до пункту 3.5. Положення.  Зразок заяви для отримання інформаційної довідки (заповнюється від руки)

Інформаційна довідка з Реєстру видається на бланку Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі за умови пред'явлення посвідчення особи особисто фізичній особі або уповноваженій нею особі та довіреності на представлення інтересів (для уповноваженої нею особи), про що робиться відповідний запис у журналі видачі Інформаційних довідок.

 Одночасно повідомляємо, що на сайті Головного управління юстиції м. Києва у розділі «Запобігання проявам корупції» знаходиться нормативно-правова база з питань запобігання та протидії корупції.

Запити з приводу надання відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення приймаються Головним управлінням юстиції щодня (крім суботи та неділі) з 9.00 до 18.00 за  адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7, каб. №37.

Витяги та Інформаційної довідкиз Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення видаються Головним управлінням юстиції щодня (крім суботи та неділі) з 10.00 до 18.00 за  адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7, каб. №107.

 

 

Начальник відділу кадрової роботи

та державної служби Головного

управління юстиції у Вінницькій області                                                     І.А. Чус

 

 

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top