У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

 

Протягом кількох останніх років Міністерство юстиції впроваджує централізовану систему обліку та систематизації актів законодавства. Здійснюється це через реалізацію ряду проектів, зокрема підготовку та видання періодичних друкованих видань: «Офіційний вісник України. Зі змінами», «Систематичне зібрання чинного законодавства України», Кодекси України.

На виконання Указів Президента України від 22 січня 1996 року № 73 «Про видання збірників актів законодавства України» та від 27 червня 1996 року № 472 «Питання оновлення збірників актів законодавства України» Міністерство юстиції спільно з Українським інформаційно-правовим центром з 2003 року забезпечує видання «Офіційного вісника України. Зі змінами», що виходить у світ у теках з роз’ємними замками.

Метою видання зазначеного збірника є підтримання текстів актів законодавства у контрольному стані, що опубліковані в журналі «Офіційний вісник України».

Зазначене видання виходить у світ щомісяця з додаванням комплекту «Зміни» до текстів нормативно-правових актів, що опубліковані у попередніх номерах вісника. Підтримання текстів актів законодавства у контрольному стані здійснюється шляхом заміни аркушів.

За минулі роки значно зросла кількість прийнятих нормативно-правових актів, внаслідок чого збільшився обсяг публікацій у журналі «Офіційний вісник України». Це зумовило ріст кількості змін і доповнень до раніше прийнятих актів та збільшення щомісячного обсягу комплектів «Зміни», який на сьогодні складає приблизно 1000 сторінок, що позначаються на вартості видання.

На підставі зазначеного та з метою застосування досягнень новітніх технологій запроваджується заміна паперової технології упорядкування нормативно-правових актів на електронну.

У зв’язку з цим із січня 2010 року змінено формат видання збірника «Систематичне зібрання чинного законодавства України» та із січня 2014 року планується змінити формат видання збірника «Офіційний вісник України. Зі змінами».

Із січня 2014 року «Офіційний вісник України. Зі змінами» буде видаватися у вигляді двох частин: друкованої та електронної.

У друкованій частині оновленого видання буде подаватися інформація щодо динаміки нормотворчого процесу протягом місяця, зокрема подаватиметься:

перелік прийнятих нормативно-правових актів; перелік нормативно-правових актів, до яких внесено зміни; перелік нормативно-правових актів, що втратили чинність чи скасовані. Електронна частина складатиметься з компакт-диску, на якому розміщуватимуться тексти нормативно-правових актів, що опубліковані в журналі «Офіційний вісник України», починаючи з 1997 року, у контрольному стані.

Електронні тексти нормативно-правових актів будуть щомісячно оновлюватися з урахуванням прийнятих змін та доповнень.

Тексти нормативно-правових актів, подані на компакт-диску, носять інформаційний характер.

Видання буде виходити у світ щомісячно (передплатний індекс: 01546). Запровадження нового, вдосконаленого формату видання «Офіційний вісник України. Зі змінами» здійснено з урахуванням досягнень інформаційних технологій, вимог сьогодення та має на меті подальше удосконалення систематизації законодавства і спрямоване на забезпечення доступу громадян до правової інформації.

Також це надасть можливість зробити його більш зручним для користувачів, зекономити трудові, матеріальні ресурси та знизити його передплатну вартість.

Просимо довести інформацію про новий формат видання збірника до відома органів виконавчої влади, органів та установ юстиції, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

Висловлюємо сподівання, що видання і надалі буде дієвим помічником у роботі кожного правника, усіх, хто цікавиться законодавством, і займе належне місце у правовій інформаційній системі країни.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top