У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

 

"Офіційний вісник України" (далі - ОВУ) видається відповідно до Указів Президента України від 22 січня 1996 року N 73 "Про видання збірників актів законодавства України" та від 13 грудня 1996 року N 1207 "Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України" і є офіційним періодичним друкованим виданням, у якому здійснюється офіційне оприлюднення нормативно-правових актів.

Відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року N 1207 "Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України" в ОВУ публікуються державною мовою: закони України, укази і розпорядження Президента України; постанови і розпорядження Кабінету Міністрів України, що мають нормативний характер; акти Конституційного Суду України; нормативно-правові акти Національного банку України; міжнародні договори України, що набрали чинності; нормативні акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані Міністерством юстиції України.

Нормативно-правові акти опубліковуються в ОВУ не пізніше як у п'ятнадцятиденний строк після їх прийняття у встановленому порядку підписання (закони - не пізніш як у 15-денний термін після підписання Президентом України). ОВУ видається у м'якій обкладинці.

Інформаційний бюлетень видається також у теках з роз'ємними замками з підтримкою раніше опублікованих актів у контрольному стані - «ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ. ІЗ ЗМІНАМИ».

Рекомендуємо передплатити «Офіційний вісник України», оскільки нормативно-правові акти, опубліковані в інших друкованих виданнях, мають інформативний характер і не можуть бути використані для офіційного застосування.

Передплативши зазначені видання, Ви отримуєте оперативне інформування про чинне законодавство та можливість швидкого пошуку нормативно-правових актів.

Довідково:

Передплатні індекси за Каталогом видань України ДП "Преса":

40433 – «Офіційний вісник України»(вартість передплати на 1 місяць – 164,62 грн.)

01546 - "Офіційний вісник України. Зі змінами" (вартість передплати на 1 місяць – 399,76 грн.)

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top