У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Популяризація офіційних видань

Відповідно до Указу Президента України від 13.12.96 № 1207/96 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» Міністерство юстиції з 1997 року видає бюлетень «Офіційний вісник України» – єдине в Україні офіційне друковане видання, у якому двічі на тиждень в повному обсязі друкуються повні тексти усіх нормативно-правових актів:

Детальніше...

Відповідно до Указу Президента України від 13.12.96 № 1207 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України», Положення про головні управління юстиції Міністерства юстиції України, з метою оперативного і повного забезпечення правовою інформацією органів управління юстиції, органів державної влади, державних підприємств, нотаріату, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян Міністерством юстиції двічі на тиждень видається інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України».

Детальніше...

Відповідно до підпункту 18 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 395, Міністерство юстиції здійснює офіційне видання збірників актів законодавства та кодексів України.

Детальніше...

BM _  Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 28 грудня 1998 року, щомісячно видається журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» -офіційне загальнодержавне періодичне юридичне науково-практичне видання, засновником якого є Міністерство юстиції України. Постановою Президії Вищої атестаційної комісії України від 11 червня 2003 року № 1-05/6 „Бюлетень Міністерства юстиції України” з 1 січня 2003 року включено до переліку наукових фахових видань. Основну увагу при його підготовці сконцентровано на науково-практичному аспекті найбільш важливих проблем законодавства України. На сторінках видання також висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів юстиції, судів, нотаріату та адвокатури. Ви знайдете цікаву інформацію про останні зміни в чинному законодавстві, практику його застосування та коментарі фахівців щодо актуальних питань юриспруденції.
  Видання включає такі рубрики:
"Юридичні акценти"  - головні теми правової політики держави, юридичного бізнесу, реформування судової системи та ін.
"Нотаріат України: теорія та практика" - актуальні питання нотаріальної діяльності та узагальнення нотаріальної практики.
"Правова наука" - результати наукових досліджень в галузі права.
"Новини юриспруденції" - про  останні зміни чинного законодавства, нові законопроекти та цікаві новини в сфері юриспруденції.
"Антикорупційні ініціативи" - сучасний погляд на корупцію в Україні: боротьба та протидія.
"Мін’юст консультує"  - роз'яснення чинного законодавства фахівцями Міністерства юстиції України.
"Документи" - накази Міністерства юстиції України.

  Придбати «Бюлетень Міністерства юстиції України» або замовити додатковий наклад журналу можливо безпосередньо у відділі збуту ДП «Українська правова інформація»: (44) 278-0074, 353-5702; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Передплату бюлетеня можна оформити в усіх поштових відділеннях, а також передплатних агенціях:

  • «Бюлетень Міністерства юстиції України» в журнальній формі: передплатний індекс – 22670

OV _  Відповідно до Указу Президента України від 13.12.96 № 1207 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України», Положення про головні управління юстиції Міністерства юстиції України, з метою оперативного і повного забезпечення правовою інформацією органів управління юстиції, органів державної влади, державних підприємств, нотаріату, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян Міністерством юстиції двічі на тиждень видається інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України».

  «Офіційний вісник України» — найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів: закони України, постанови Верховної Ради України, акти Конституційного Суду України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти Національного банку України, нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міжнародні договори України, що набрали чинності, європейські конвенції, рішення Європейського суду з прав людини тощо.

  Починаючи з 1998 року для зручності користування «Офіційний вісник України», крім журнальної версії, випускається також в електронному варіанті на дисках. 

  З жовтня 2011 року на сайті бюлетеня «Офіційний вісник України» http://ovu.com.ua/ започаткована нова безкоштовна послуга для читачів – розсилка електронною поштою анонсів законодавства України «Закони, що готуються до офіційного опублікування», яка відбувається майже щодня.

  Придбати бюлетень «Офіційний вісник України» або замовити додатковий наклад журналу можливо безпосередньо у відділі збуту ДП «Українська правова інформація»: (44) 278-0074, 353-5702; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Передплату бюлетеня можна оформити в усіх поштових відділеннях, а також передплатних агенціях:

  • «Офіційний вісник України» в журнальній формі: передплатний індекс – 40433,
  • «Офіційний вісник України» електронний варіант (на CD-диску): передплатний індекс – 48345.

З метою оперативного і повного забезпечення правовою інформацією органів державної влади, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян, упорядкування офіційного оприлюднення нормативно-правових актів, забезпечення регулювання суспільних правовідносин на основі чинних актів, запобігання перекрученням їх змісту, визначення порядку набрання ними чинності, Міністерством юстиції України видається інформаційний бюлетень «ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ».

Детальніше...

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції

22.12.2006 N 102/5

КОНЦЕПЦІЯ

інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України"

Загальні положення

1. "Офіційний вісник України" (далі - ОВУ) видається відповідно до Указів Президента України від 22 січня 1996 року N 73 "Про видання збірників актів законодавства України" та від 13 грудня 1996 року N 1207 "Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України" і є офіційним періодичним друкованим виданням, у якому здійснюється офіційне оприлюднення нормативно-правових актів.

Детальніше...

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top