05 грудня 2018 грудня, напередодні Всеукраїнського тижня права, працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Д.Матвійчук та А.Маліновською спільно з старшим інспектором з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України З.Маєвською та заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Д.Божнюк провели правовий лекторій для студентів Вінницького технічного коледжу.

В ході лекторію Д.Матвійчук розповіла студентам про напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «ЯМАЮПРАВО!», які покликані підвищувати правосвідомість громадян та захищати їх права.

А.Маліновська розповіла про права людини, зазначені в Загальній декларації прав людини, проголошеною Генеральною Асамблею ООН 10 грудня 1948 року.

Старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України З.Маєвська розповіла студентам про їх права під час затримання та можливості звернення за допомогою до Управління забезпечення прав людини Національної поліції України.

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Д.Божнюк проінформувала студентів про систему безоплатної правової допомоги та способи її отримання.

#Вінниця_юстиція #ЯМП

VTK Lektoriy 3

VTK Lektoriy 2

VTK Lektoriy 1