З метою вдосконалення процесу реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» 08 листопада 2018 року Потапова Л.Г., начальник Піщанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провела круглий стіл з працівниками Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості на тему: «Працевлаштування боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів».

Потапова Людмила розповіла, що одним із заходів примусового виконання рішень, яким може бути забезпечено виконання рішень судів про стягнення аліментів є звернення стягнення на заробітну плату боржників.

З метою забезпечення належного виконання рішень судів про стягнення аліментів просила працівників районної філії сприяти у працевлаштуванні боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів.

Бобрецька Любов Дмитрівна, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості зазначила, що вирішення питань, пов’язаних з регулюванням зайнятості населення, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян є одним із завдань Державної служби зайнятості.

В ході зустрічі обговорено зміни в законодавстві щодо виконання рішень про стягнення аліментів.

Учасники круглого столу обмінялись думками та обговорили заходи щодо налагодження тісної взаємодії районного відділу державної виконавчої служби з районною філією щодо сприяння у працевлаштуванні боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів.

#ЧужихДітейНеБуває

#ВІННИЦЯ_ЮСТИЦІЯ

Pischanka Stil 1

Pischanka Stil 2

Pischanka Stil 4