В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Діаною Матвійчук та Анастасією Маліновською проведено психологічний тренінг «Зупини булінг!» для студентів Технологічно-промислового коледжу ВНАУ.


В ході тренінгу студенти-першокурсники дізнались про булінг, його види та способи протидії. Крім того, активні слухачі були залучені для вирішення психологічних задач та демонстрації театральних сценок, які містили образи представників різних соціальних ролей – людини з обмеженими фізичними можливостями, безхатька, двієчника та інших. Представлені завдання допомогли студентами проаналізувати різні життєві ситуації та обрати оптимальний спосіб поведінки в них.
Метою даного заходу є сприяння розвитку дружніх стосунків у колективі; пізнання способів неконфліктної поведінки серед однолітків, що дозволить конструктивно взаємодіяти з іншими, вільно виражати та контролювати свої емоції. Це сприятиме успішній адаптації підлітків у період вікової кризи.

#ЯМП! #СтопБулінг #Вінниця_юстиція

Studenty VNAU 2

Studenty VNAU 3

Studenty VNAU 1

Studenty VNAU 4

Studenty VNAU 5