09 серпня 2019 року, згідно графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян з питань захисту прав землевласників та землекористувачів в Біликовецькій сільській раді.

Прийом здійснювали: Рибак Ю.І. – заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та державний реєстратор Біликовецької сільської ради – Мельник Н.Л.

На прийом звернулось 3 особи, які отримали в усній формі відповідні роз’яснення щодо дострокового припинення договору оренди землі, сторони договору у разі смерті орендодавця, зміни орендної плати у договорі, порядку продовження договору оренди та процедури, строків та переваг адміністративного оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора

Також було поінформовано присутніх про роботу обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Крім того, до відома громадян та працівників Біликовецької сільської ради було доведено інформацію про онлайн-сервіси Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та онлайн-сервіс «SMS-МАЯК».

IMG 61f34cf1f2212f1b15653faa53daa5eb V