18 жовтня 2018 року, згідно графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян з питань захисту прав землевласників та землекористувачів в Джуринській сільській раді Шаргородського району Вінницької області.

08 жовтня 2018 року державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію створення юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ ГАЙСИНЩИНИ».

Збірна органів державної виконавчої служби Вінницької області взяла участь у Другому Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед працівників органів державної виконавчої служби. Змагання відбулися на стадіоні Національного університету "Одеська юридична академія", куди з’їхалися представники з 20 регіонів України. У відкритті турніру взяли участь директор Департаменту державної виконавчої служби Олексій Воробйов та начальник ГТУЮ в Одеській області Руслан Сауляк.

22 серпня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Круголя Ю.В. відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Про ініціативи Міністерства юстиції сьогодні розповідали жителям Чечельника просто неба. Працівники районного відділу державної виконавчої служби та бюро правової допомоги вийшли на вулиці селища з інформаційними буклетами #СтопБулінг та #ЗупиниНасильство. Розроблені Мін’юстом матеріали допоможуть громадянам розібратися в суті проблеми і, вразі її наявності, знайти вихід. Не залишайтесь зі своєю проблемою сам на сам. 0-800-213-10 - номер єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги.

21.08.2018 року керівником Тростянецького міжрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з Тростянецьким районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та Тростянецьким бюро правової допомоги проведено інформування та консультування громадян в рамках проекту Міністерства Юстиції України "Я маю право".

У передсвяткові дні на центральній площі міста Хмільника діє мобільний інформаційний пункт. Представники міськрайонного відділу державної виконавчої служби, бюро правової допомоги та відділу державної реєстрації актів цивільного стану знайомлять містян з проектами Міністерства юстиції України, розповідають про можливості онлайн-сервісів Мін’юсту та надають юридичні консультації.

20 серпня 2018 року, згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - Гончарук Людмила Анатоліївна здійснила виїзний прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Погребищенської районної державної адміністрації, Вінницької області з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.