Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 19 лютого 2019 року вперше призначена на посаду державної служби Лагдан Аліна Валентинівна, публічно склала Присягу державного службовця у присутності працівників Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та представника Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

 

 E приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція щодо вирішення проблеми заборгованості по заробітній платі та виконання аліментних зобов’язань у рамках дії Закону «Чужих дітей не буває».

 

Для учнів Хмільницького аграрного ліцею працівники Хмільницького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели урок «Стоп булінг!». Захід відбувся в рамках інформаційної кампанії Міністерства юстиції України.

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я маю право" головним спеціалістом Тульчинського районного відділу ДРАЦС спільного з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено вікритий урок " Стоп булінг" для учнів Кинашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Урок «Стоп булінг!» в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Могилів-Подільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели для учнів Могилів-Подільської ЗОШ №4. Поінформували про те, як формується нульова толерантність до випадків булінгу; поняття – «булінг» та його види, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб.

Працівники Калинівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з начальником Калинівського відділу бюро правової допомоги провели урок на тему «СТОП БУЛІНГ» в комунальному закладі "Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад с.Лемешівка Калинівського району Вінницької області".

 

У зв’язку із набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» працівниками Ямпільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Ямпільського ВП Могилів-Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області з вихованцями Спортивного клубу «Барс» Ямпільського району проведено тематичний урок «Стоп булінг!».