Проведено семінар для ветеранських організацій області 13 червня 2019 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Людмилою Рудою проведено тематичний семінар за участі голів обласних, районних, міських організацій ветеранів Вінниччини.

Згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - Гончарук Людмила Анатоліївна здійснила виїзний прийом громадян в відділі з питань державної реєстрації Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області з питань роз’яснення законодавства у сферах державної реєстрації.

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Ставай присяжним – бери участь у здійсненні правосуддя», «Я маю право на виконання рішення суду!», «Відповідальне батьківство» 13 червня 2019 року проведено правові інформування з колективом Центру надання адміністративних послуг.

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області продовжує виконувати обов’язки визначені чинним законодавством України.

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області повідомляє, що 26 червня 2019 року о 10.00-й годині у приміщенні актової зали Вінницької районної ради в адмінбудинку за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. 17 Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області буде проведено семінар з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань.

Майже 3 мільйони громадян України скористалися безвізом з ЄС протягом двох років.

Два роки тому, з 11 червня 2017 року, офіційно вступив у силу безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом.

1 152 619 грн. заборгованості із заробітної плати на користь працівників стягнули державні виконавці Вінницької області з початку року з недобросовісних роботодавців. А це 96 виконавчих проваджень, завершити які вдалося завдяки застосуванню низки заходів примусового характеру.

1. Що таке податкова знижка на навчання

Певні витрати мають корисні наслідки. Сплата за  медичні товари, операції з  народжуваності, якісна освіта громадян — це корисно для суспільства.