В рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу» загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області в період з 12 березня 2019 року по 26 березня 2019 року провело серед студентів вищих навчальних закладів міста Вінниці та Вінницької області конкурс відеороликів/мультфільмів, присвячених виборчим правам.

Начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Євгеній Михайленко взяв участь у черговому плановому засіданні робочої групи з питань запобігання домашньому насильству Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при обласній державній адміністрації.

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Я маю право голосу!» щодо повторного голосування на чергових виборах Президента України та «Відповідальне батьківство», 19 квітня 2019 року, спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели правове інформування відвідувачів та працівників магазину дитячих товарів «ПУЗЯ».

Працівники Шаргородської державної нотаріальної контори інформували жителів міста Шаргорода щодо голосування на чергових виборах Президента України. Захід відбувся в рамках правопросвітницької кампанії "Я маю право голосу!"

Правове інформування

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Я маю право голосу!» щодо повторного голосування на чергових виборах Президента України та «Відповідальне батьківство», 19 квітня 2019 року, спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели правове інформування відвідувачів дільничної виборчої комісії з виборів Президента України № 051537 11-го територіального виборчого округу.

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Я маю право голосу!» щодо повторного голосування на чергових виборах Президента України та «Відповідальне батьківство», 19 квітня 2019 року, спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели правове інформування працівників та відвідувачів магазину косметики «Шик і Блиск», що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 11.