Запитання про історію України та символіку нашої держави ставили жителями та гостям Вінниці працівники Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

До Дня Державного Прапора України та 28 річниці незалежності працівники Вінницької юстиції провели правовий воркшоп «Україна очима дітей».

22 серпня 2019 року працівники  Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  з робочим візитом відвідали Шаргородську районну державну адміністрацію.

  22 серпня в приміщенні Мурованокуриловецького районного Будинку культури відбулися заходи з нагоди 28-річниці незалежності України, у фойє закладу всі бажаючі могли переглянути виставку народної творчості за участю територіальних громад району.

2 серпня 2019 року в Піщанській центральній районній бібліотеці проведений правоосвітній захід за участю Потапової Л.Г., начальника Піщанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, Столярик І.М., начальника Піщанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, та Токана О.О., головного спеціаліста Піщанського бюро з надання правової допомоги, а також працівників районної бібліотеки.

Працівниками відділу з питань банкрутства під час засідання комітету кредиторів організовано інформаційний майданчик на тему: «Я маю право – напрямки реалізації проекту» в офісі арбітражного керуючого Гонти Оксани Анатоліївни.

Завдяки прогресивним нормам пакетів законів «ЧужихДітейНеБуває» та вжитим державними виконавцями Вінницької області заходам, станом на 21 серпня 2019 стягнуто 105 328 095 грн. аліментів.

Калинівську районну державну адміністрацію відвідав заступник начальника Управління - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Ярослав Миколюк з метою забезпечення роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.