У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Громадська приймальня

Додати питання
Доброго дня, поясніть які кошти має платити непрацюючий батько на дитину, якщо судом призначено 25% , і хто має повідомляти про зміни сумм, які потрібно сплатити.
Чи можлива реєстрація нерухомості а саме 1/2 квартири, державним реєстратором лише за рішенням суду без присутності та згоди власника квартири та людини, на яку проходить дана реєстрація (чоловіка власниці квартири). Куди можна звернутись з даного питання? Ще, будь ласка, чи можливий продаж такої частки квартири державною виконавчою службою, якщо в квартирі проживає дитина 2-х років!!!
Доброго дня, сьогодні хотів зареєструвати свою дитину в Гайсинському РАЦС, але мені сказали,що потрібен підпис дружини. Моя дружина знаходиться у Гнівані(там і прописана), а я прописаний і зараз знаходжуся в Гайсині. Ми вирішила зареєструвати за моїм місцем проживання, в мене наявні паспорт дружини і мій, довідка про народження дитини, свідоцтво про шлюб(ми залишилися на різних прізвищах), але дружину не можу привести з Гнівані, так як дитині тиждень. Чи можливо мені реєструвати дитину самому,без присутності дружини,бо мені сказали,що обов'язково повинна бути дружина? Дякую.
Доброго дня. У листопаді 2011 року на вимогу Виконавчої служби Держприкордонслужба обмежила моє пересування за межі України (за несплачений штраф), штраф давно погашений. Планую поїздку за кордон на початку вересня, надіслав запит у Держприкордонслужбу і отримав відповідь, що обмеження не знято. Поїздка вже скоро, квитки куплені. Адже вільне пересування це моє Конституційне право. Закон порушено! Як зняти обмеження в стислі строки.
привіт. Де і яким чином можна придбати реалізуєме ДВС рухоме майно, зокрема мото і вело?
Доброго дня,поясніть будь ласка, після розлучення мого сина на 10 день ми оплатили по 640 грн за суд і розлучення,це було в березні місяці.В липні нам прийшли документи на оплату і ще заплатити 51 грн за впровадження.Після того як були предявлені чеки нам пояснили,що ми всеодно повинні заплатити 51 грн.чому?
в які дня і як швидко видають довідку про народження. Вона мені потрібна для відновлення паспорту.
Доброго дня. В мне склалась така ситуація - 27 квітня на мене була виписана постанова за "нібито" порушення ПДР. Я її зараз оскаржую у суді, чому мені приходять листи, про арешт майна боржника? Номер виконавчого провадження: 54099848
Доброго дня! Отримую аліменти з 2012 р., боржник рахується на обліку в Замостянському відділі ДВС (виконавець Степанюк А.В.) З 1.03.2017 р. боржник офіційно не працює,тобто справа мала бути передана по місцю його прописки ,а це м.Могилів-Подільський...Вже майже 4 місяці я не отримую аліменти,справа знаходиться чомусь у Вінниці до цього часу...і я не можу ні в кого реально дізнатись коли я почну отримувати кошти на дитину і у якому відділі буде,або є моя справа... Допоможіть будь-ласка розібратись в данній ситуації.Як діяти далі?
Доброго дня! В мене ще 11 квітня було викрадено смартфон у м. Вінниці, особу викрадача було встановлено одразу, це Бездушний Володимир Васильович 1986р.н., прож. с. Рів, Жмеринського р-ну, справу веде слідчий Лівобережного відділу Андрій Стебловський, до цього часу з його сторони невжито жодних дій, допоможіть будьласка.
доброго дня, мій колишній чоловік Лоскучерявий Василь Миколайович 1985 р.н.,зареєстрований в Ружинському районі Житомирської обл., проживає та працює у Вінниці. Ухиляється від сплати аліментів. Працівник Ружинського ДВС у телефонній розмові повідомив,що передав документи у Вінницьку ДВС, ще на початку травня, мені ніякі листи поштою не приходили. Допоможіть будь ласка вияснити дану ситуацію. дякую.
Доброго дня. Поясніть будь ласка з приводу авансового внеску для відкриття виконавчого провадження по немайновому спору. Боржник - юридична особа. Я повинен сплатити 6400 грн. для відкриття провадження? Чи повернеться мені вищевказана сума, після виконання судового рішення?
Доброго дня. Скажіть будь ласка в які строки виконавець має закрити провадження стосовно стягнення штрафу ПДР, якщо борг повністю погашено, а чеки про оплату передані йому особисто. Погасив борг 11.05.17 минуло три дні а закриття провадження не було. Виконавець мотивує це тим що не отримав підтвердження з казначейства про зарахування коштів. Чи правомірні його дії? Які максимальні строки такої процедури?
Добрий день! Який график прийому у державних виконавців Ічнянського районного ВДВС ГТУЮ у Чернігівській обл.
добрий день як можна взнати защо наложен арешт на авто номер постанови 53300759 центральне вдвс м.вінниця і постанова 48398883 вдвс чернівецького рую

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top