У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Громадська приймальня

Додати питання
Доброго дня! Чи можу я потрапити до вас на прийом для вирішення наступної ситуації: я отримую в спадок майно за заповітом у м.Козятин (сама проживаю на Київщині), подали документи до держ.нотаріуса і вже упродовж року не можемо отримати Свідоцтво на право власності через ряд НАВМИСНИХ дій з боку помічника нотаріуса, які затягують справу. Ситуацію мою ускладнює те, що жодних паперів із підписом вона не видає коли завертає той чи інший документ...Поясніть, будь ласка, як мені бути
Доброго дня, поясніть які кошти має платити непрацюючий батько на дитину, якщо судом призначено 25% , і хто має повідомляти про зміни сумм, які потрібно сплатити.
Чи можлива реєстрація нерухомості а саме 1/2 квартири, державним реєстратором лише за рішенням суду без присутності та згоди власника квартири та людини, на яку проходить дана реєстрація (чоловіка власниці квартири). Куди можна звернутись з даного питання? Ще, будь ласка, чи можливий продаж такої частки квартири державною виконавчою службою, якщо в квартирі проживає дитина 2-х років!!!
Доброго дня, сьогодні хотів зареєструвати свою дитину в Гайсинському РАЦС, але мені сказали,що потрібен підпис дружини. Моя дружина знаходиться у Гнівані(там і прописана), а я прописаний і зараз знаходжуся в Гайсині. Ми вирішила зареєструвати за моїм місцем проживання, в мене наявні паспорт дружини і мій, довідка про народження дитини, свідоцтво про шлюб(ми залишилися на різних прізвищах), але дружину не можу привести з Гнівані, так як дитині тиждень. Чи можливо мені реєструвати дитину самому,без присутності дружини,бо мені сказали,що обов'язково повинна бути дружина? Дякую.
Доброго дня. У листопаді 2011 року на вимогу Виконавчої служби Держприкордонслужба обмежила моє пересування за межі України (за несплачений штраф), штраф давно погашений. Планую поїздку за кордон на початку вересня, надіслав запит у Держприкордонслужбу і отримав відповідь, що обмеження не знято. Поїздка вже скоро, квитки куплені. Адже вільне пересування це моє Конституційне право. Закон порушено! Як зняти обмеження в стислі строки.
привіт. Де і яким чином можна придбати реалізуєме ДВС рухоме майно, зокрема мото і вело?
Доброго дня,поясніть будь ласка, після розлучення мого сина на 10 день ми оплатили по 640 грн за суд і розлучення,це було в березні місяці.В липні нам прийшли документи на оплату і ще заплатити 51 грн за впровадження.Після того як були предявлені чеки нам пояснили,що ми всеодно повинні заплатити 51 грн.чому?
в які дня і як швидко видають довідку про народження. Вона мені потрібна для відновлення паспорту.
Доброго дня. В мне склалась така ситуація - 27 квітня на мене була виписана постанова за "нібито" порушення ПДР. Я її зараз оскаржую у суді, чому мені приходять листи, про арешт майна боржника? Номер виконавчого провадження: 54099848
Доброго дня! Отримую аліменти з 2012 р., боржник рахується на обліку в Замостянському відділі ДВС (виконавець Степанюк А.В.) З 1.03.2017 р. боржник офіційно не працює,тобто справа мала бути передана по місцю його прописки ,а це м.Могилів-Подільський...Вже майже 4 місяці я не отримую аліменти,справа знаходиться чомусь у Вінниці до цього часу...і я не можу ні в кого реально дізнатись коли я почну отримувати кошти на дитину і у якому відділі буде,або є моя справа... Допоможіть будь-ласка розібратись в данній ситуації.Як діяти далі?
Доброго дня! В мене ще 11 квітня було викрадено смартфон у м. Вінниці, особу викрадача було встановлено одразу, це Бездушний Володимир Васильович 1986р.н., прож. с. Рів, Жмеринського р-ну, справу веде слідчий Лівобережного відділу Андрій Стебловський, до цього часу з його сторони невжито жодних дій, допоможіть будьласка.
доброго дня, мій колишній чоловік Лоскучерявий Василь Миколайович 1985 р.н.,зареєстрований в Ружинському районі Житомирської обл., проживає та працює у Вінниці. Ухиляється від сплати аліментів. Працівник Ружинського ДВС у телефонній розмові повідомив,що передав документи у Вінницьку ДВС, ще на початку травня, мені ніякі листи поштою не приходили. Допоможіть будь ласка вияснити дану ситуацію. дякую.
Доброго дня. Поясніть будь ласка з приводу авансового внеску для відкриття виконавчого провадження по немайновому спору. Боржник - юридична особа. Я повинен сплатити 6400 грн. для відкриття провадження? Чи повернеться мені вищевказана сума, після виконання судового рішення?
Доброго дня. Скажіть будь ласка в які строки виконавець має закрити провадження стосовно стягнення штрафу ПДР, якщо борг повністю погашено, а чеки про оплату передані йому особисто. Погасив борг 11.05.17 минуло три дні а закриття провадження не було. Виконавець мотивує це тим що не отримав підтвердження з казначейства про зарахування коштів. Чи правомірні його дії? Які максимальні строки такої процедури?
Добрий день! Який график прийому у державних виконавців Ічнянського районного ВДВС ГТУЮ у Чернігівській обл.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top
Führerscheintest online kostenlos - sac bakim