01 липня 2019 року державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію створення Громадської організації «Почапинська Громада», ще не має статусу юридичної особи.

Ольга Чоботок – головний спеціаліст сектору судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ у Вінницькій області - про порядок виїзду з дитиною за кордон.

З огляду на постійні звернення громадян до відділу з питань банкрутства щодо отримання довідки для підтвердження трудового стажу на підприємствах-боржниках відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство, повідомляємо:

Інформація

Працівникам та відвідувачам магазину «Маркет», смт. Тиврів спеціалісти Тиврівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Вінницькій області розповіли про основні положення виборчого законодавства. Інформування відбулося в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу».

Он-лайн чат — сучасний засіб комунікації між органами влади та громадянами

Якщо у вас є запитання щодо процедур державної реєстрації актів цивільного стану - запитайте он-лайн

За допомогою он-лайн чата Ви маєте можливість:

  • Задати питання та одразу отримати відповідь в режимі “живого спілкування;
  • Поставити питання в будь-який зручний для Вас час, відповідь на яке отримаєте в найкоротший термін;
  • Оцінити якість наданих Вам послуг і написати свою думку

Чат працює: пн.-чт. - 9.00-18.00, пт. - 9.00-16.45. Субота, неділя - вихідні. Обідня перерва - 13.00-13.45. Повідомлення, що приходять в позаробочий час (після 18.00 та до 09.00), будуть опрацьовані наступного робочого дня.