ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що 15 травня 2015 року набирає чинності наказ Міністерства юстиції № 441/5 від 27 березня 2015 року, зареєстрований в Міністерстві юстиції за № 340/26785 від  27 березня 2015 року «Про затвердження змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство».

Наказом передбачено, зокрема, електронну подачу інформації (відомостей) арбітражними керуючими та надання відомостей з Реєстру в електронній формі за он-лайн запитами фізичних та юридичних осіб.

Окремо звертаємо увагу суб’єктів підприємницької діяльності про необхідність завчасного подання довідок до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області до 15 травня 2015 року, враховуючи 5-денний строк для їх опрацювання та надання довідок.

Скорочена інформація щодо видачі скорочених та повних інформаційних довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство .

Повна інформація щодо видачі скорочених та повних інформаційних довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство .

Інформація щодо внесення інформації до Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, видачі скорочених та повних інформаційних довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

 Кабінет електронних сервісів

До уваги учасників тендерів! Як самостійно сформувати довідку про банкрутство онлайн: корисні поради