ПОДАТИ СКАРГУ ДО АНТИРЕЙДЕРСЬКОЇ КОМІСІЇ ТЕПЕР МОЖНА ЧЕРЕЗ ВЕБ-ПОРТАЛ IGOV

Відтепер всі громадяни можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації не тільки через скриньку в Міністерстві юстиції, а і через Портал державних послуг IGov.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 за №502-р « Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», з Клопотанням про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області звернулось Державне підприємство «СЕТАМ» засновником, якого є Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, код ЄДРПОУ 39958500, що знаходиться за адресою : 010001, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6. ДП « СЕТАМ» на території м. Вінниця має філію розташовану за адресою: 21007, м. Вінниця, вул. Стрілецька, буд. 16А.

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».