Розпорядок роботи Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області:
  • початок роботи: 9.00
  • перерва: з 13.00 до 13.45
  • закінчення роботи: 18.00
  • п’ятниця – закінчення роботи: 16.45
  • напередодні святкових і неробочих днів закінчення роботи на одну годину раніше.
  • вихідні дні: субота, неділя.
Тривалість робочого часу державних службовців Головного  територіального управління юстиції у Вінницькій області визначається відповідно до законодавства про працю з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про державну службу".
 Для працівників апарату Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області встановлюється п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями - суботою і неділею.
Тривалість робочого часу працівників становить 40 годин на тиждень (за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України).
У випадках, передбачених статтею 56 Кодексу законів про працю України, окремим працівникам на їх прохання може встановлюватися неповний робочий день чи тиждень з оплатою праці пропорційно відпрацьованому ними часу.
У апараті Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області встановлено такий розпорядок роботи:
- початок роботи з 9 години - протягом тижня;
- перерва на обід з 13 години до 13 години 45 хвилин - протягом робочого тижня;
- кінець робочого дня у понеділок, вівторок, середу та четвер - о 18 годині, у п’ятницю - о 16 годині 45 хвилин.
Напередодні святкових і неробочих днів тривалість робочого дня зменшується на одну годину.
З метою своєчасного виконання завдань і доручень керівництва Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області за наказом начальника Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області можливе залучення окремих працівників до служби у вихідні, святкові та неробочі дні, робота за які компенсується відповідно до законодавства про працю.
Для забезпечення оперативного вирішення завдань, що пов’язані з діяльністю Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області, у святкові та вихідні дні за наказом Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області здійснюється чергування заступників начальника управління.
Перебування у робочий час працівників за межами приміщень Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області з метою вирішення службових питань погоджується з керівниками відповідних відділів. Керівники відділів повідомляють про свою відсутність у робочий час у зв’язку із службовою необхідністю начальника управління, першого заступника або заступника начальника управління (відповідно до розподілу функціональних обов”язків).
Порядок надання відпусток працівникам апарату Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області регламентується законами України "Про відпустки" та "Про державну службу".
Черговість надання відпусток керівникам структурних підрозділів визначається графіком, що затверджується начальником управління юстиції у січні кожного року.
За рішенням начальника управління юстиції у разі службової необхідності працівники апарату Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області можуть бути відкликані із щорічної або додаткової відпустки (відповідно до Закону України "Про державну службу"), про що видається відповідний наказ Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області.
Частина невикористаної відпустки, що залишилась, надається працівнику апарату Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області у будь-який інший час поточного року або приєднується до щорічної відпустки у наступному році на підставі відповідного наказу Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області.
Контроль за дотриманням графіка відпусток працівників апарату Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області та оформленням документів, пов’язаних з відпустками, здійснює відділ кадрової роботи та державної служби.
 
 
Організаційна структура