У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Головні новини

25 вересня  на Вінниччині  продовжиться робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги. Фахівці обласного управління юстиції нададуть громадянам консультації щодо захисту прав землевласників і способів протидії рейдерських захоплень земель і зібраного урожаю. Правову допомогу зможуть отримати мешканці Могилів-Подільського району.

Детальніше...

25 вересня  на Вінниччині  продовжиться робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги. Фахівці обласного управління юстиції нададуть громадянам консультації щодо захисту прав землевласників і способів протидії рейдерських захоплень земель і зібраного урожаю. Правову допомогу зможуть отримати мешканці Могилів-Подільського району.

Детальніше...

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 22 вересня  2017 року № 74

«Офіційний вісник України» є офіційним виданням, яке видається Міністерством юстиції відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України».

Детальніше...

В Україні запрацює електронний аукціон з продажу вугілля

Команда електронного майданчику OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) взяла участь у фіналі національного конкурсу проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge.

Детальніше...

Міністерство юстиції стало переможцем премії Open Data Award у номінації Open Data Government – за найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління.

Детальніше...

Завдяки професійним та злагодженим діям державних виконавців Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, Вінницькій обласній державній адміністрації, на виконання судового рішення, шляхом підписання акту прийому-передачі, повернуто земельну ділянку площею 9,8 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Якушинецької сільської ради.

Детальніше...

20 вересня 2017 року під головуванням Першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Вінницької Т.О. відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Детальніше...

Із розвитком цифрових технологій розвиваються і способи взаємодії людей та держави, Міністерство юстиції України не стоїть осторонь від цих процесів і пропонує якісно новий спосіб взаємодії громадян з органами юстиції і презентує систему ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ.

Детальніше...

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р « Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації» (зі змінами) з лютого 2017 року у м. Вінниці стартував пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Детальніше...

Адреси центрів з надання безоплатної правової допомоги. Контактний телефон - 0 800 213 103

Детальніше...

22 вересня  на Вінниччині  продовжиться робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги. Фахівці обласного управління юстиції нададуть громадянам консультації щодо захисту прав землевласників і способів протидії рейдерських захоплень земель і зібраного урожаю. Правову допомогу зможуть отримати мешканці Крижопільського району.

Детальніше...

Сьогодні, Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено короткостроковий семінар-діалог  за участю керівників територіальних органів державної виконавчої служби Вінницької області, адвокатів, представників громадськості;а також громадян, пов’язаних з виконанням рішень про стягнення аліментів.

Детальніше...

На виконання доручення Міністра юстиції України від 09.08.2017 № 102/1/48-17 щодо захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна, 19 вересня 2017 року забезпечено роботу «мобільної точки доступу» на території Андріяшівської сільської ради (с.Андріяшівка, с.Висока Гребля, с.Кринички, с-ще Горби) Крижопільського району Вінницької області.

Детальніше...

Дочірні категорії

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top