У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

12 січня 2018 року спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, Центрального та Староміського відділів ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели вуличне інформування для жителів та гостеймістаВінниці про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

 Правопросвітницький захід відбувся біля головної ялинки на території Центрального парку ім. М.Горького та Європейської площі. Під час інформування працівники юстиції підтримували святкову новорічну атмосферу та заохочували інтерес людей до проекту позитивним настроєм та доброзичливістю. Вінничанам були роздані випуски Вісника юстиції та  інформаційні буклети: «Не знаєш як вирішити спір? Захищай свої права!», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш як оформити договір оренди землі? Захищай свої права!», «Не знаєш як оформити субсидію? Захищай свої права!», «Вимагають хабар за навчання? Захищай свої права!» та ін.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top