У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

10 січня 2018 року у секторі правової інформації відбулась перша зустріч у цьому році в рамках Школи медіації і Права. Рік розпочався з дуже актуальної на сьогодні теми: «Медіатор – професія майбутнього».

Олексій Мотилюк, медіатор, співзасновник Подільського центру медіації, розповів присутнім про те, хто може бути медіаторами, про особливості цієї професії, а також про сфери застосування медіації.

На зустрічі були присутні провідні спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти – Геворгян А.А. та Маліновська А.В., а також: юристи, психологи, педагоги, представники бізнесу, зацікавлені в отриманні нових знань щодо методів альтернативного вирішення спорів та медіації зокрема. Змістовна та цікава зустріч завершилася відповідями на актуальні для слухачів питання.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top
Führerscheintest online kostenlos