У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

02.01.2018 - державним реєстратором прийнято рішення про відмову у державній реєстрації створення юридичної особи - ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТИТАН-ТУЛЬЧИН».

02.01.2018 – державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СОЮЗ. ЄДНІСТЬ ВІННИЧЧИНИ», а саме: зміну найменування з ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СОЮЗ. ЄДНІСТЬ ВІННИЧЧИНИ» на ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СОЮЗ. ЄДНІСТЬ ВІННИЧЧИНИ» та зміну найменування англійською мовою, зміну місцезнаходження, зміну керівника, зміну фізичних осіб або зміну відомостей про фізичних осіб-платників податків, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори тощо, зміну відомостей про членів керівних органів та зміни до установчих документів, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

02.01.2018 – державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «БАРВИСТИЙ ВІНОЧОК», а саме: зміна місцязнаходження юридичної особи, зміна керівника юридичної особи, зміна відомостей про членів керівних органів громадського формування, зміна мети діяльності громадського формування, зміни до установчих документів, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

03.01.2018 – державним реєстратором прийнято рішення про відмову у державній реєстрації створення юридичної особи - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФЮЧЕ ЛЕНД».

04.01.2018 – державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію створення юридичної особи – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РИБАЦЬКИЙ КЛУБ СЕЛА МЕРВИН».

05.01.2018 - державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ  «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПРМИСЛОВЦІВ М.ЖМЕРИНКИ», а саме: зміну скороченого найменування з СППЖ на ГО СППЖ, зміну місцезнаходження, зміну відомостей про органи управління юридичної особи, зміну керівника, зміну фізичних осіб або зміну відомостей про фізичних осіб-платників податків, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори тощо, зміну відомостей про членів керівних органів, зміну мети діяльності та зміни до установчих документів, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

05.01.2018 - державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу юридичної особи - ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СЛУЖБА СПІЛКУВАННЯ МІЖ ІНВАЛІДАМИ УКРАЇНИ» У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

05.01.2018 – державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію припинення юридичної особи - ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАТ «ПІДПРИЄМСТВО МЕДТЕХНІКА».

05.01.2018 – державним реєстратором зупинено строк розгляду документів, що подані для державної реєстрації створення юридичної особи – ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «НОВИЙ ВИБІР 2018»,  на 15 календарних днів з дати зупинення, а саме до 19.01.2018.

05.01.2018 – державним реєстратором прийнято рішення про державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗІ СВІТЛОМ У МАЙБУТНЄ».

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті один гість та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top
Führerscheintest online kostenlos