У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

27 грудня  2017 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з метою інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права, працівниками Управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції проведено вуличне інформування «ЧужихДітейНеБуває».

Під час правоосвітнього заходу громадянам роз’яснені вимоги Закону України № 7277, який посилює відповідальність батьків, які не платять аліменти більше шести місяців, а також роздані буклети «Не отримуєш аліменти? Захищай свої права!» та інформаційні видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

Даний захід проводився в місцях розміщення зовнішньої реклами: «Забув про аліменти? Забудь про подорожі!», «Забув про аліменти? Забудь про авто!», «Забув про аліменти? Забудь про розваги!» на 8 зупинках міста Вінниця, а саме: вул.Маяковського; вул. Гліба Успенського/ біля фабрики Рошен; вул. 8-го березня/ площа Северина Наливайка; вул. Данила Нечая; вул. Привокзальна/ перед мостом; вул. Келецька/навпроти ТК Вишенька; вул. Барське шосе/приміські маршрути на території західного автовокзалу; вул. Івана Богуна/ перехрестя вул. І.Богуна та вул. Пестеля.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top
Führerscheintest online kostenlos