У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

22 грудня 2017 року під головуваннямНачальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Круголя Ю.В. відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

 Нарада проведена за присутністю Першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Вінницької Т.О., начальника відділу з питань банкрутства Остапенка О.Є. та за участю представників Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації,  Головного управління статистики у Вінницькій області, Управління Держпраці у Вінницькій області та Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

На семінарі – нараді були присутні арбітражні керуючі  Болховітін В.М., Гонта О.А., Питель А.Л. та представник арбітражного керуючого Грущенка К.О., які виконують відповідні повноваження на підприємствах, стосовно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

 Вказаний захід направлено на здійснення аналізу стану погашення заборгованості із заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-банкрутах Вінницької області та основних причин, що перешкоджають виплаті вказаної заборгованості працівникам боржників.

Під час семінару-наради присутні арбітражні керуючі та представник арбітражного керуючого надали пояснення стосовно підприємств, де вони виконують відповідні повноваження та існує проблема заборгованості по виплаті заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України.

Також з’ясовані обставини, які заважають швидкому розв’язанню зазначеної проблеми на підприємствах, де виконують свої повноваження вищезазначені арбітражні керуючі, серед яких:

- перебування підприємств боржників у переліку підприємств, що не підлягають приватизації;

- відсутність коштів у підприємства – банкрута на передачу документів, що підлягають зберіганню до архівної установи;

- здійснюються заходи по реалізації майна боржника;

- здійснюються заходи щодо зняття арешту з рахунків боржника.

За результатами проведеного семінару – наради арбітражним керуючим та представнику арбітражного керуючого запропоновано активізувати роботу у справах про банкрутство, на яких вищезазначені арбітражні керуючі виконують повноваження ліквідаторів та розпорядників майна.

Станом на 1 грудня 2017 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на 18 підприємствах-банкрутах Вінницької області складає 6 884 745,64 грн. (Додаток № 1).

Загальна сума погашеної заборгованості із заробітної плати за період з 1 січня 2017 року по 1 грудня 2017 року становить 3 797 417,89 грн.

В процедурі розпорядження майном перебуває 4 підприємства із заборгованістю по заробітній платі на загальну суму 1 907 493,4 грн.

В процедурі санації перебуває 2 підприємства із заборгованістю по заробітній платі на загальну суму 564 157,34 грн.

В процедурі ліквідації перебуває 12 підприємств із заборгованістю по заробітній платі на загальну суму 4 413094,90 грн.

З них 5 державних підприємств із заборгованістю по заробітній платі на загальну суму 2 758 698,70грн.

Швидкому розв’язанню проблеми погашення заборгованості із заробітної плати на державних підприємствах та підприємствах в статутному фонді яких державна власність складає більше 50% заважає перебування зазначених підприємств у переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, відповідно до Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» від 7 липня 1999 року   № 847-XIV. У зв’язку з чим впровадження інших процедур крім процедури розпорядження майном не є можливим.

Структура заборгованості по заробітній платі на підприємствах-банкрутах Вінницької області станом на 1 грудня 2017 року

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 156 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top