У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

21 грудня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області проведено обласну нараду - семінар для державних та приватних нотаріусів Вінницької області.

 Відкрив семінар начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій  області Круголь Юрій Васильович, який розповів про реформи Міністерства юстиції України.

 Після чого, про агарні розписки, як нові можливості для нотаріусів, розповів Клюца Сергій – консультант з юридичних питань проекту Аграрні розписки в Україні.

 Яворська Наталія Петрівна – начальник  відділу контролю правильності призначення пенсій на спеціальних умовах управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області розповіла нотаріусам щодо змін у пенсійному забезпеченні.

 Франкевич Євгеній Андрійович – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління Пенсійного фонду України у місті Вінниці розповів нотаріусам про порядок подачі звіту по єдиному соціальному внеску.

Сирватка Людмила Петрівна – головний спеціаліст відділу наповнення бюджету фінансово – економічного управління головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області розповіла нотаріусам про порядок подачі звіту про укладенні договори.

Щодо особливостей нотаріального посвідчення договорів оренди земельних ділянок розповіла Богутенко Оксана  Василівнаприватний нотаріус Жмеринського  районного нотаріального округу.

Орлюк Вадим Костянтинович –приватний нотаріус Могилів - Подільського   районного нотаріального округу розповів нотаріусам про посвідчення договорів про встановлення права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис).

Миколюк Ярослав Петрович – заступник начальника Управління державної реєстрації - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, розповів про реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.

 Заключним словом закрила семінар Вінницька Тетяна Олександрівна –Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій  області.

 

 

 

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 160 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top