У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

1 грудня держава в особі Мін’юсту почала випуск ключів для накладення та перевірки електронного цифрового підпису із сертифікатами, які відповідають міжнародним алгоритмам криптозахисту. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

 За його словами, нові технології дадуть можливість застосовувати криптографічні алгоритми RSA та ECDSA для надання електронних послуг відповідно до Закону «Про електронні довірчі послуги», гармонізувати електронний документообіг із країнами ЄС, а також запровадити сучасний механізм електронної ідентифікації Mobile ID.

«Відповідно до доручення Уряду започатковано нові підходи з впровадження міжнародних алгоритмів електронного цифрового підпису та алгоритмів, необхідних для транскордонної взаємодії. Наразі здійснено черговий визначальний крок – проведено акредитацію центру сертифікації ключів органів юстиції України, в якому і було реалізовано зазначені криптографічні алгоритми», - зазначив Павло Петренко.

За його словами, за допомогою Mobile ID будь-який громадянин України, маючи мобільний телефон та електронний цифровий підпис, зможе написати юридично-значимий документ – угоду, заяву, звернення, тощо – і завізувати його.

«І, що найголовніше, цей правочин матиме таку ж юридичну силу, як і угода, складена між сторонами на папері, засвідчена підписами й печатками», - наголосив Міністр юстиції.

Він також зазначив, що технологія Mobile ID нині активно розвивається в Естонії, Польщі, Литві, Азербайджані, Туреччині та інших країнах.

«Це надзвичайно перспективний сервіс, що обумовлено його доступністю для населення. Можливість використання Україною алгоритму ECDSA свідчить про те, що наша країна рухається в ногу з часом та впроваджує найсучасніші технології», - сказав Павло Петренко.

Варто зазначити, що Угодою про асоціацію між Україною та ЄС передбачено взаємне визнання сертифікатів електронного цифрового підпису, виданих населенню.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 159 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top