У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Міністерство юстиції оголосило конкурси на зайняття 9 вакантних посад керівників експертних груп та на 1 вакантну посаду державного експерта експертної групи. Відповідні повідомлення розміщені на офіційному сайті Мін’юсту.

 За посиланням https://minjust.gov.ua/vacancies кожен бажаючий може отримати додаткову інформації про рівень оплати, посадові обов’язки та документи, необхідні для участі у конкурсному відборі. Так само тут розміщена інформація про час та дату проведення конкурсу.

Як повідомлялося раніше, для участі у конкурсному відборі на 16 вакантних посад державних експертів Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності та Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції претендентами подано 1153 пакети документів від 352 громадян.

У жовтні Міністерство юстиції в рамках пілотного проекту з комплексного реформування органів виконавчої влади оголосило та успішно провело конкурсні відбори на зайняття вакантних посад генеральних директорів 2 генеральних директоратів.

Переможцем конкурсу та першим за рейтингом кандидатом на посаду Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції стала Зайченко Юлія Іванівна. Переможцем конкурсу на посаду Генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності став Власюк Владислав Вікторович.

Конкурсний відбір складається з 4 етапів: тестування аналітичних здібностей, розв’язання ситуаційних завдань, тестування на знання законодавства та співбесіда.

Бліц-опитування кандидатів на посади експертів Генеральних директоратів за посиланням: https://minjust.gov.ua/watch/blits-opituvannya-kandidativ-na-posadi-ekspertiv-generalnih-direktorativ

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті один гість та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top