У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Міністр юстиції Павло Петренко отримав найвищу серед інших міністрів оцінку своєї роботи від експертів, яких опитали журналісти видання "Фокус" під час підготовки матеріалу про результати роботи нинішнього складу Кабінету міністрів.

 Очільник Мін’юсту здобув 10 балів з 12 можливих. На переконання авторів видання, Міністерство юстиції цього року успішно продовжило свою реформаторську діяльність.

«Одним з останніх здобутків Мін'юсту є прийняття депутатами закону про заборону «масок-шоу» на підприємствах. Відтепер силовики зобов'язані записувати на відео- або аудіоносії не тільки процес обшуку, а й судове засідання, на якому вони отримують дозвіл на його проведення. Адвокати в будь-який момент можуть приєднатися до обшуку, а вилучені без допуску захисту докази в суді не матимуть юридичної сили», - пише "Фокус".

Серед досягнень Павла Петренка журналісти також називають переведення системи електронних торгів арештованим майном OpenMaket на найбільш сучасну та захищену технологію зберігання даних – Blockchain. Україна стала першою країною у світі, де торги були проведені з використанням цієї новітньої системи.

При цьому експерти позитивно оцінили роботу відомства у напрямках забезпечення громадян повноцінною безоплатною правовою допомогою по всій Україні.

Більше за посиланням : https://focus.ua/country/386124/

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top