У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

24 листопада 2017 року у рамках проекту Міністерства юстиції України "Я маю право" провідним спеціалістом Гайсинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Вінницькій області Головатюк А.М. спільно з працівником Гайсинського бюро правової допомоги Вороновою І.Я. було проведено виїздний прийом громадян у Чечелівській сільській раді, до складу якої входять також села Тарасівка та Рахнівка.

Під час виїздного прийому громадянам було надано роз'яснення чинного законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, консультації щодо отримання повторних свідоцтв, витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
Водночас громадян було ознайомлено пілотними проектами, запровадженими Міністерством юстиції України: веб-портал "Звернення у сфері ДРАЦС", "Он-лайн будинок юстиції" "Шлюб за добу" та можливість отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку.

 

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top