У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Начальником відділу ДРАЦС Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Єфіменко А.В. спільно з головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Петренко О.П       12 вересня 2017 року було прийнято участь в семінарі-тренінгу Вінницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» на тему «Староста – лідер, якому довіряють», що проводився зі старостами об’єднаних територіальних громад області.

В ході зустрічі обговорено порядок здійснення державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема, державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу та смерті. Крім того, обговорено повноваження посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо вчинення нотаріальних дій, передбачених ст. 37 Закону України « Про нотаріат», які можуть бути покладені на старост. 

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top