У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

11 вересня 2017 року в конферец-залі отелю «Франція» відбувся обласний семінар - нарада державних та приватних нотаріусів Вінницької області. На семінарі було висвітлені актуальні питання, які виникають під час вчинення нотаріальних дій. Зокрема, приватним нотаріусом Калинівського районного нотаріального округу Варламовим О.В. висвітлено питання надання актуального технічного паспорту під час нотаріального посвідчення договорів відчуження об’єкта нерухомого майна; приватними нотаріусами Вінницького міського нотаріального округу Король О.М. та Лисенко О.М. та завідуючою Третьою вінницькою державною нотаріальною конторою Березовською В.С. надані роз’яснення щодо питань спадкування за правом представлення та спадкування у разі смерті спадкоємця, який прийняв спадщину, але не оформив своїх спадкових прав; щодо порядку спадкування онуками; оформлення грошових вкладів. Приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу Циц Н.В. висвітлила питання щодо оподаткування земельної ділянки для особистого селянського господарства при посвідченні договору купівлі - продажу будинку та договору продажу двох земельних ділянок: для обслуговування житлового будинку та особистого селянського господарства.  

На урочистій частині семінару-наради перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації  Гижко А.П., начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Круголь Ю.В. та голова Вінницького відділення нотаріальної палати Суханова Т.О. привітали нотаріусів області з професійним святом «Днем нотаріату» та вручили нотаріусам відзнаки та нагороди.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 140 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top
Führerscheintest online kostenlos - sac bakim