У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Завдяки переходу на технологію Blockchain - торги повністю захищені і відкриті: кожен має змогу переглянути інформацію по будь-якій ставці. Та найголовніше - ми забезпечили торги стовідсотковим захистом від можливого впливу ззовні. А це означає, що майданчик «OpenMarket» - найбільш захищений і технологічний онлайн аукціон не лише в Україні, а й у світі.

Blockchain є світовим трендом та розглядається як ключова новація, яказдатна докорінно змінити усі сфери – від фінансової до управління державою. Саме ця технологія, що передбачає децентралізоване зберігання та захист інформації, може призвести до заміни класичних функцій банків, нотаріусів, навіть державних, знищити корупцію, забезпечити повну прозорість усіх процесів та дати величезну конкурентну перевагу країні. Пілотний проект став дійсно проривним та інноваційним у масштабах всього світу для забезпечення повної прозорості найбільшого державного аукціону України (понад 4,5 млрд грн реалізованих активів).

Зроблено ще один важливий крок для розбудови цифрової економіки в Україні. Саме цифрова економіка є акселератором соціально-економічного життя суспільства у сучасному світі і здатна стрімко підвищити ВВП країни.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top