У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Сьогодні, 6 вересня 2017 року, в рамках всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Маліновською А.В. для учнів 9-тих класів Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3  ім. М. Коцюбинського проведено відкриту лекцію на тему: «Юстиція відкрита для людей!».

Дана лекція супроводжувалась презентацією, під час якої учнів ознайомлено з напрямками роботи Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, пріоритетами та проектами Міністерства юстиції, а саме: «Он-лайн будинок юстиції», «Шлюб за добу», «Свідоцтво про народження в пологовому будинку», «Я МАЮ ПРАВО!».

Також учням роздані тематичні інформаційні матеріали.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top