У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

З нагоди 21-ї річниці Конституції України в секторі правової інформації  Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва відбулось засідання круглого столу на тему: «Сучасні вимоги щодо гарантій конституційного процесу в Україні», в якому взяли участь - Драчинська В.О., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та Маліновська А.В., провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти.

 Також, були присутні представники Вінницької академії неперервної освіти, громадських організацій, місцевих органів влади, науковці, юристи.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті один гість та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top