У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

18 березня 2015 року прийнято рішення про прийняття повідомлення про зміни у складі керівних органів Вінницького обласного відділення Асоціації студентів аграрних вузів України та про видачу дублікатів оригіналів свідоцтва про реєстрації та положення.

 20 березня 2015 року прийнято рішення про прийняття повідомлення про зміни у складі керівних органів Вінницької обласної організації Добровільного пожежного товариства України та про видачу дублікату оригіналу положення.

 11 березня 2015 року прийнято рішення про взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів, зміну місцезнаходження та найменування Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОБІТНИКІВ, СЕЛЯН, ІНТЕЛІГЕНЦІЇ УКРАЇНИ» на Вінницьку обласну організацію ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЦІАЛІСТИ».

 20 березня 2015 року прийнято рішення про взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів Первинної профспілкової організації Національного музею-садиби М.І. Пирогова.

 25 березня 2015 року прийнято рішення про реєстрацію структурного утворення політичної партії – Вінницької обласної організації Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Мир».

 26 березня 2015 року прийнято рішення про реєстрацію структурного утворення політичної партії – Вінницької обласної організації Політичної партії «Народна трибуна».

 26 березня 2015 року прийнято рішення про взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів та зміну найменування Профспілкової організації Вінницької обласної дитячої лікарні  на Первинну профспілкову організації Вінницької обласної дитячої лікарні.

 Проведено 100 спеціальних перевірок наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав.

 

 

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top