У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Головні новини

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 (зі змінами), Порядку розгляду звернень та організації  особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, його територіальних органах, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери  його управління,  затвердженого наказом  від 17.02.2017 № 388/5, Указу Президента України від 07.02.2008  № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області здійснюються заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

Детальніше...

У 2017 році державними виконавцями було стягнуто понад 2,1 млрд грн на користь державного бюджету, з яких 800 млн грн - виконавчого збору. Про це сьогодні в ході прес-конференції, присвяченої результатам роботи державної виконавчої служби у 2017 році та планам на 2018 рік, повідомив заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр.

Детальніше...

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 09 січня 2017 року № 3

«Офіційний вісник України» є офіційним виданням, яке видається Міністерством юстиції відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України».

Детальніше...

Мін’юст спільно з експертами та донорами розробив та забезпечив прийняття законодавства, яке запровадило нові стандарти ідентифікації громадян, включаючи Mobile ID. Це технологія, яка дає можливість ідентифікувати особу через мобільний телефон, а значить – через мобільний отримувати послуги від держави, підписувати контракти та користуватися безліччю інших сервісів. Про це Міністр юстиції Павло Петренко повідомив у своєму блозі на «Українській правді».

Детальніше...

Міністерство юстиції розробило Порядок моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих законодавчих актів у сфері правового регулювання банкрутства, виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), судово-експертної діяльності, судоустрою та судочинства, адвокатури та здійснення адвокатської діяльності, надання безоплатної правничої допомоги.

Детальніше...

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 січня 2017 року № 2

«Офіційний вісник України» є офіційним виданням, яке видається Міністерством юстиції відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України».

Детальніше...

Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області узагальнено інформацію щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Вінницькій області, які здійснюють повноваження у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Станом на 01.01.2018 року у Вінницькій області функціонує 103 суб'єкти державної реєстрації, із них: 

Детальніше...

Міністерство юстиції оголосило конкурси на зайняття 14 вакантних посад державних експертів експертних груп   Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції та Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності.

Детальніше...

Дочірні категорії

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top
Führerscheintest online kostenlos - sac bakim